Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


2. Uluslararası Kedi Hekimliği Derneği Kongresi

  • KONGRE TARİHİ
    04 Aralık - 06 Aralık 2019
  • KONGRE ŞEHRİ
    İstanbul, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Marriott Asia Otel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli Meslektaşlarım,

2. Kedi Hekimliği Derneği Kongresi’nin, Türkiye’nin dünyaca ünlü kültür kenti İstanbul’da 4-6 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleştirileceğini duyurmaktan onur duyarız. Kongremizin bilim ve kedi hekimliği arasında bilgi alışverişinde bulunmak, bilimsel başarılara imza atmak, yeni iş birlikleri kurmak ve gelecekteki ilişkilerimizi güçlendirmek için harika bir fırsat olmasını bekliyoruz. İlk kongremizde, dünyaca ünlü yumuşak doku cerrahı Jolle Kirpensteijn ve onkolog Craig Clifford’un birlikte yapmış oldukları sunumda heyecan verici bir düelloya şahit olduk. Dr. Kirpensteijn’ın kendisi tarafından geliştirilmiş olan yeni bir cerrahi tekniği ilk kez duyurmuş olması kongremiz adına gurur vericiydi. Kedi hekimliği ile ilgili bu tür deneyim ve yeniliklerle ilgilenen tüm meslektaşlarımızı İstanbul’da gerçekleşecek etkinliğimize davet ediyoruz.

Organizasyon komitesi, “Viral Kedi” üzerine odaklanmış ve bilimle kedi hekimliğinin buluştuğu bir kongre oluşturmak için büyük bir özveri ile çalıştı.

Bu buluşma ile kedi hekimliği ve hastalıkları ile ilgili yeni bilgileri paylaşmak için İstanbul’u yeni bir kültür merkezi haline getirmeyi hedefliyoruz. Muhteşem tarihi geçmişin farklı mimari tarzlara sahip birçok modern anıt ile birleştirildiği eşsiz bir güzellik ile şehrin incisi, iki kıtayı birbirinden ayıran dev, tuzlu nehir, İstanbul Boğaz’ı, tüm sıcaklığı ile sizleri karşılarken, Anadolu yakasından dünyanın en güzel gün batımı siluetini izleyebilirsiniz. Etkinlikte ilginç ve bilimsel programın yanında, meslektaşların birbirleri ile bağlantı kurmasına imkan verecek büyüleyici turlar ve mükemmel bir sosyal program da organize edilecek. Kongremiz, bilimsel etkinliklere ve İstanbul’un tarihine yapılacak yolculuk için harika bir fırsat olacaktır.

Dünyanın her yerinden katılımcıları görmek ve sizinle 2019'da İstanbul'da buluşmak için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımızla,

Mustafa AKTAŞ
Kedi Hekimliği Derneği Başkanı

Onur İSKEFLİ
2. Uluslararası Kedi Hekimliği Kongresi Başkanı